UltiCARe LT-99


UltiCARe LT 99

Malé a lehké zařízení pro osobní potřebu vhodné především pro domácí léčbu a péči. Zařízení se skládá z malého generátoru a tří aplikátorů. Zařízení je dodáváno s univerzálním adaptérem do zásuvky, certifikovaným pro medicínská zařízení. Dva nejužívanější terapeutické programy jsou v generátoru Předprogramovány. Přístroj umožňuje v případě potřeby individuální nastavení frekvence. Naše dlouholeté zkušenosti dokazují, že UltiCARe LT-99 je mimořádně účinné zařízení pro magnetoterapii které využívá i spousta profesionálů.

UltiCARe LT 99

UltiCARe LT 99

UltiCARe LT 99

UltiCARe LT 99

BioTorus LT-100


BioTorus LT-100

Magnetoterapeutický přístroj revoluční konstrukce, kdy je řídící elektronika umístěna přímo v aplikátoru, který má tvar kruhového toroidu – torusu.
Napájení tohoto celku je zajištěno lehkým síťovým adaptérem, certifikovaným pro medicínská zařízení . Tímto řešením vznikl velmi praktický ruční přístroj s univerzálním použitím jak v léčebné, tak i rehabilitační praxi a v oblasti prevence. Prostřednictvím vložené elektromagnetické cívky vytváří kolem sebe pulzní magnetické pole vhodnýchmbiotropních parametrů, zajišťujících vysokou léčebnou účinnost při minimální energetické zátěži pacienta. Přistroj je určen především pro individuální ošetřování. Příkladem mohou být sportovci, kteří trpí častými zhmožděninami, otoky, výrony a svalovou únavou. V horších případech přístroj poslouží k urychlení hojení zlomenin a ran. Významný je účinek přístroje na posilování imunitního systému a zlepšení buněčného a tím i tkáňového metabolismu. Přístroj lze samozřejmě použít na veškerá onemocnění, uvedená v přehledu účinků pulzního magnetického pole.

BioTorus LT-100

BioTorus LT-100

BioTorus LT-100

UBioTorus LT-100

BioPulse VF-XP


BioPulse VF-XP

Přenosné dvoukanálové zařízení moderní konstrukce navržené pro profesionální užití. Systém obsluhy je do velké míry zjednodušen především díky grafickému displeji a jedinému navigačnímu tlačítku. Každý z přednastavených terapeutických programů si uživatel může velice jednoduše přizpůsobit. Tyto programy však nijak neomezují flexibilitu systému, poněvadž každý z nich může být snadno obměněn. Toto zařízení nabízí rozšířené spektrum frekvencí od 1 do 99 Hz. Je také vybaveno běžnými hodinami a kalendářem. Souprava obsahuje generátor a tři lehké aplikátory.

BioPulse VF-XP

BioPulse VF-XP

BioPulse VF-XP

Theramag VF-30P


Theramag  VF-30P

Přenosné zařízení moderní konstrukce navržené pro profesionální užití. Systém obsluhy je do velké míry zjednodušen využitím přednastavených terapeutických programů. Tyto programy však nijak neomezují flexibilitu systému. Kombinace rozmanitých frekvencí, hustoty magnetických toků a doby působení jsou téměř nekonečné. Jak uvidíte, zařízení THERAMAG vám umožní přizpůsobit dobu a způsob působení dokonale dle osobních potřeb. Souprava obsahuje generátor a tři lehké aplikátory.

Theramag  VF-30PP

Theramag  VF-30PP

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše produkty oslovily a rozhodnete se nás kontaktovat, vezměte, prosím, na vědomí, že zpracujeme Vaše osobní údaje, které nám poskytnete, za účelem vyřízení Vaší žádosti na základě oprávněného zájmu a v rámci následného plnění smlouvy, a to podle dále uvedených
zásad zpracování osobních údajů.
Informace pro zákazníky - spotřebitele
Vzorové odstoupení od smlouvy